США програють Китаю віртуальні бої на Тайвані

За словами Девіда Очманека, колишнього високопоставленого чиновника Міністерства оборони, який допомагає проводити військові ігри для Пентагону в аналітичному центрі RAND Corp, в імітованому бою, коли Китай намагається вторгнутися на Тайвань, Сполучені Штати часто програють. Про це повідомляє “NBC”.

 

Очільник Індо-Тихоокеанського командування Збройних сил США адмірал Філіп Девідсон попередив сенаторів, що США втрачають свою військову перевагу над Китаєм і що Пекін може прийняти рішення спробувати захопити контроль над Тайванем силою до 2027 року.

 

За словами журналістів, навіть якщо Китай утримається від прямих військових дій на Тайвані, американські офіційні особи і аналітики побоюються, що Пекін в кінцевому підсумку може змусити Тайбей здатися за допомогою постійного військового й економічного тиску, які створюють відчуття, що США не можуть гарантувати оборону острова.

 

Якщо Китаю вдасться підпорядкувати собі керований демократами Тайвань, це викличе шокову хвилю в американській мережі альянсів і змусить інші демократичні уряди в Азії засумніватися в надійності і силі Вашингтона – резюмує видання.

 

Нагадаємо: