США перекинули зброю в Україну з Ізраїлю

  Кілька тижнів тому збройні сили США відправили Україні “для екстреного використання” свою зброю, яка зберігалася в Ізраїлі. За даними The New York Times, в Україну передано близько 150 тисяч артилерійських снарядів.

  Німрод Горен, голова Mitvim — ізраїльського інституту регіональної зовнішньої політики, повідомив Anadolu, що цей крок може не варто розцінювати, як “велику зміну в підходах”. «Мова йде лише про американську зброю, яка зберігається в Ізраїлі. Це не ізраїльська зброя, і рішення про її передачу є американським рішенням, яке не відображає позиції Ізраїлю».

  Німрод Горен додав: «Ізраїль неодноразово заявляв, що не постачатиме Україні зброю і що йому вистачить гуманітарної допомоги. Тому з точки зору позиції Ізраїлю я не думаю, що цей крок є зміною правил гри».

  Нагадаємо, що Ізраїль відмовився відправити ізраїльську зброю до України, незважаючи на неодноразові прохання українського уряду. З початку війни у лютому минулого року Ізраїль обмежився виключчно відправкою гуманітарного обладнання.


НАГАДУЄМО:

Підсумки зустрічі на військовій базі Рамштайн – Україні дадуть більше зброї, але не танки