Спілка ветеранів АТО закликає допомоги у вирішенні питань, пов’язаних із лікуванням військовослужбовців

  ГО «Спілка ветеранів АТО» повідомила на своєму сайті, що останнім часом до організації почастішали звернення та скарги  військовослужбовців – членів організації та їх рідних, клопотання та проханням про допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із лікуванням поранених військовослужбовців.

  Війна триває вже рік і, зрозуміло, держава тепер має справу із величезною кількістю поранених та хворих бійців. Але це не є причиною, щоб відмовляти військовослужбовцям у наданні гідного рівня медичних послуг та реабілітації. Міністерство оборони України, маючи належне фінансування, міжнародну підтримку, повинно забезпечити захисників держави системою повноцінного лікування й надати усі можливості для відновлення здоров’я.

 

  Недостатньо чітко організована робота шпиталів, лікарень – величезні черги, іноді відсутність необхідних ліків, зауваження до роботи ВЛК, труднощі при оформленні поранень, захворювань – все це потребує комплексного негайного вирішення.

  ГО «Спілка ветеранів АТО» разом із іншими громадськими об’єднаннями ветеранів та волонтерів звертається до міністерства оборони України із запитом щодо наявності подібної інформації у керівництва МО та відповідно – вжитих ними заходів у вирішенні даного кола питань. Крім того, ми пропонуємо публічне обговорення даної проблематики – а не переведення комплексу цих проблем у режим чергової «зради» та російського ІПСО.

НАГАДУЄМО:

Звернення до Міністерства Оборони України щодо стану справ у сфері лікування військовослужбовців