Сьогодні затримали полтавського фітнес-тренера, який ображав військових

  Полтавського фітнес-тренера Романа Заволоку, який принижував військових, їх ображав і на них плював , затримав КОРД. Йому будуть обирати запобіжний захід, повідомив нардеп олексій Гончаренко у своєму Тг-каналі.

  Затриманий еодноразово підходив до працівників ТЦК ображав їх називаючи «чайками» та «гусями». Але останній скандальний випадок стався пару днів тому. Фітнес-тренер разом з таким же “фітнес-товаришем ”ображали старшого солдата Олександра Мацька. Вони ирішили посміятися із тремтячих рук військового, хоча той пояснив, це тремор після контузії. Коли наш захисник сказав, що на на війну він пішов добровільно, Заволока заявив військовому: «Ти придурок, сам попався на крючок». В кінці розмови він плюнув у військового.

  На Заволоку відкрили кримінальні справи за кількома статями. Поліція за ч. 2 статті 296 (Хуліганство), а полтавський обласний ТЦК та СП написав заяву в СБУ за образи військовому і за заперечення агресії росії (статті 435-1 та 436-2 ККУ).

  Дуже показовий випадок, коли треба розуміти, що за свої слова доведеться відповідати. До наших захисників потрібно ставитися з повагою.


НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 553 доба