Сьогодні відзначають День Сил спеціальних операцій ЗСУ

   29 липня українські військові Сил спеціальних операцій відзначають професійне свято. У минулому році Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський на заходах з нагоди Дня Сил спеціальних операцій ЗСУ сказав, що перевага ССО не в кількості, а в якості.


  Щоб відзначити величезний внесок вітчизняних воїнів ССО у загальну справу майбутньої Перемоги, у липні 2022 року в Україні ввели в обіг нову пам’ятну монету, присвячену Силам спеціальних операцій ЗСУ.

 

Національний банк 22 липня 2022 року ввів в обіг пам’ятну монету Сили спеціальних операцій Збройних Сил України”.
Вона продовжує серію «Збройні Сили України».

  Про більшість операцій, у яких брали участь українські спецпризначенці, поки не можна розповідати. Але про одну з останніх на острові Зміїний все ж таки вже можна і потрібно розповісти.


  Вночі 7 липня до Зміїного на підводних засобах пересування підійшли бойові плавці морського центру СпП ім. кошового отамана А.Головатого ССО України. За допомогою спецобладнання вони обстежили прибережну зону на наявність протичовнових та протидесантних мін. Після встановлення проходу до острова підійшли човни основної групи.

 

   Після висадки на острів зведена група оглянула місцевість на предмет фіксації та збору даних про ворожу техніку, озброєння та матеріально-технічні засоби противника, завезені рашистами на Зміїний.

 

  Під час виконання завдання зведена група встановила українські прапори в різних частинах острова. Також над Зміїним замайорів стяг центру спеціального призначення ССО України.


  Звісно, що прийде час і Україна зможе дізнатися про всі героїчні вчинки воїнів ССО ЗСУ. А сьогодні ми всі вітаємо воїнів Сил спеціальних операцій ЗСУ із професійним святом.