Сьогодні в Україні відзначають День сержанта

  18 листопада, в Україні відзначають День сержанта Збройних Сил України. Це професійне свято було запроваджено з метою підтримки і підвищення престижу військової служби за контрактом на посаді сержантського і старшинського складу, а також подальшого патріотичного виховання військових кадрів України.

  Свято День сержанта ЗСУ було встановлено офіційно Указом Президента України П.Порошенка № 153/2019 від 19 квітня 2019 року. Відповідно наказу, було прийнято відзначати День сержанта у ЗСУ, щороку 18 листопада. Раніше День сержанта в Україні відзначався згідно з наказом Міністра оборони від 10 лютого 2009 року.

   “Надійні сержанти й старшини – це завжди опора для командирів і допомога солдатам і матросам. У наших Збройних Силах зараз служать понад 150 тисяч сержантів і старшин. Вони безпосередньо керують солдатами та ведуть воїнів у бій. Вони зміцнюють мотивацію, навчають солдатів, тримають моральний дух. Коли сержантам і старшинам можна довіряти, армія нездоланна. 
  Дякую кожному сержанту, кожному старшині, які піклуються про солдатів і про Україну, які здобувають необхідні результати для своїх підрозділів і для всієї держави“, – написав у своєму Телеграм президент Володимир Зеленський.

НАГАДУЄМО: