“Слуги народу” продовжують про нас дбати

  Депутати ВР України збираються проголосувати у другому читанні законопроект №4142 про систему громадського здоров’я, в якому, зокрема, передбачається запровадження заборони на виробництво хризотилового шиферу.


  Тим часом, в умовах постійних обстрілів населених пунктів України, рашистськими загарбниками, в країні вже відчувається гострий дефіцит шиферу через масові руйнування, а також скорочення виробництва та відсутність імпорту.


  Населення в зонах бойових дій реально залишитися без найдешевшого покрівельного матеріалу. Сьогодні люди використовують навіть “беушний” шифер, щоб хоч якось залатати дахи до холодів. Але депутати, насамперед, дбають про “громадське здоров’я”.


  Ще одна радість – при(х)ватизація. Поки патріотично налаштована частина українського суспільства задіяна на відсічі агресії РФ, “Слуги народу” вирішили з 01 вересня 2022 року швиденько провести масову приватизацію. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Необхідне законодавство вже ухвалено.


  «Мала приватизація, особливо в регіонах, де “люди” у селах та містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, дасть можливість викупити їх “за справедливою ціною” та розпочати роботу», – заявив прем’єр-міністр.


  Зрозуміло, що Уряд, місцеві органи влади зараз не мають надходження коштів, які вкрай потрібні. Всі ми знаємо, що приватизація – швидкий і найбезглуздіший спосіб отримати якісь кошти. Ось тільки незрозуміло – а на який “контингент” вона розрахована? Як бути з тими, хто бажає взяти участь у приватизації, але зараз перебувають на фронті? 

 

Рузана  Зубік, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС.