Школу морських піхотинців відкриють у Миколаєві

На базі 198-го навчального центру ВМСУ проходить навчання першого набору базового курсу морського піхотинця, програма якого стане основою майбутньої Школи морського піхотинця й буде обов’язковою для кожного, хто виявить бажання проходити службу в морській піхоті.

Про це повідомляє пресслужба Командування морської піхоти ВМС ЗС України.

Фіналом курсу буде подолання психологічної смуги перешкод, після проходження якої військові отримують «штормовий» берет.

За словами начальника курсу морського піхотинця старшого лейтенанта Дмитра Гомана, щоб потрапити на навчання, військовослужбовець вже повинен мати базову загальновійськову підготовку, володіти основами з тактики, тактичної медицини, вміти поводитися зі штатною стрілецькою зброєю. Тільки після перевірки цих знань військовослужбовця допускатимуть до двохмісячного курсу морського піхотинця.

Завдання стоїть таке, щоб в кінці ми підготували не тільки профі за своєю спеціальністю, а й матроса, який вмітиме стріляти з усього та водити все, що є у підрозділах морської піхоти на озброєнні, – розповідає старший лейтенант Дмитро Гоман. – Перший набір розпочався на початку березня. Це поглиблена різностороння підготовка, яка вже демонструє позитивний результат.