СБУ звинувачує в державній зраді екс-міністра освіти Табачника

  За матеріалами слідчих Служби безпеки України накладено арешт на майно колишнього міністра освіти та науки дмитра табачника, який підозрюється в державній зраді. Загальна сума арештованих активів становить більше ніж 2 мільйонів доларів США. Це насамперед нерухомість, земельні ділянки та гроші в іноземній валюті.

 

Довідка:
  Дмитро Володимирович Табачник — український політичний і державний діяч, історик, публіцист, академік Національної академії правових наук України, доктор історичних наук, професор, академік Академії правових наук України. Заслужений діяч науки та техніки України (2002). Лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки (1999).
  Член Політради Партії регіонів. Народний депутат України 3-го і 6-го скликання.  Міністр освіти і науки України (11 березня 2010 – 23 лютого 2014). 

 

  Питання про те, як перебуваючи три роки на посаді Міністра освіти і науки України із окладом менше 2 тисяч доларів США на місяць,  Дмитро Володимирович став доларовим мільярдером – ні прокуратурою, ні іншими “контролюючими службами” України, чомусь не підіймалось ні раніше, ні зараз. 

 

НАГАДУЄМО:

Пригожин хоче отримати контроль над шахтами в районі Бахмута