СБУ підозрює музей Революції Гідності в корупції: триває обшук

Сьогодні вранці, 19 листопада 2020 року,  до музею Революції Гідності завітали представники Служби безпеки з обшуком.

 

 “Прийшли з ухвалою суду, Голосіївський районний суд дозволив проведення цих обшуків. Обшуки стосуються будівництва Меморіалу на алеї Небесної Сотні. Вони вилучають документи, технічну документацію, пов’язану з цим. З обшуками прийшли одночасно і в центральний офіс, і в будівельний офіс, і також додому до генерального директора музею. Вони зачинились в бухгалтерії, принаймі ми тут зараз в центральному офісі… І вже з появою журналістів туди не пускають і працівників. До того можна було зайти і бути принаймі, спостерігати за саме діями”, – про це в коментарі УНН сказала завідувач одного з відділів Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

 

  У Музеї Революції Гідності під час обшуку СБУ планує вилучити документацію, яка стосується будівництва Меморіалу на Алеї Небесної Сотні. За словами представника пресслужби, наразі обшуки тривають, а представники СБУ вилучають потрібні їм документи з бухгалтерії.

 

” У нас обшук! У ці хвилини саме відкрили і проводимо міжнародний науковий форум, готуємо заходи до річниці Революції Гідності, тому… деталі згодом”, – йдеться в повідомленні на сторінці музею у Facebook.

 

Директор музею Ігор Пошивайло, теж на своїй сторінці у Facebook заявив, що обшук проводять у нього вдома.

 

 “О 7-й ранку увірвалися до хати з обшуком слідчі поліції та СБУ з обшуком. Так само зранку ці ж хлопці заблокували роботу двох приміщень Національного музею Революції Гідності… Вилучено носії інформації (неправомірно) і документацію по фінансово-господарській діяльності”, – зазначив директор.

 

Нагадаємо: