Рух Ветеранів України: «…Жодні “соціальні плюшки” не куплять ветеранів в їх боротьбі з російською збройною агресією …як би цього не хотілось антиукраїнським силам.»

24 квітня Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з учасниками бойових дій і членами сімей загиблих українських військових.

Повідомлення про цю зустріч з посиланням на Офіс Президента було розміщено на сайті “НОВА-новини ветеранів”.

“Рух Ветеранів України” на сторінці у facebook виклав своє бачення зустрічі голови Офісу Президента України (ОПУ) Андрія Єрмака з учасниками бойових дій та членами сімей загиблих українських військових.

“Рух Ветеранів України” звернув увагу, що “…навіть політичні розбіжності не стають на заваді ОПУ в пошуку “зручних” ветеранів”.

Було наголошено на тому, що «…питання соціального захисту учасників бойових дій пана Єрмака цікавлять дуже опосередковано – інакше замість створення чергового беззмістовного органу при ОПУ, він звернувся би до Президента з метою дофінансування вже діючих бюджетних програм. Але замість цього він сконцентрував свої зусилля на боротьбі з патріотичними силами всередині Уряду (успішно) та пошуку “зручної громадськості”», – йдеться у повідомленні.

«…Рух Ветеранів України вважає, що будь-які “ветеранські” ініціативи Єрмака мають на меті виключно одне – створення слухняних “ветеранів”, які будуть готові толерувати “мирні” ініціативи і не задавати зайвих питань. … Жодні “соціальні плюшки” не куплять ветеранів в їх боротьбі з російською збройною агресією. Як би чогось іншого не хотілось антиукраїнським силам.», – наголошується у повідомленні.