Розвідка США вважає, що ЗСУ не зможуть дійти до Мелітополя, – Washington Post

  Як пише The Washington Post з посиланням на близькі до розвідки США джерела, ЗСУ в рамках літнього контрнаступу, ймовірно, не зможуть подолати російські лінії оборони дійти і до Мелітополя. Вони вважають, що ЗСУ в 2023 році не зможе зруйнувати «коридор» між анексованим Кримом та іншими територіями, зайнятими російськими військами.

  За словами співрозмовників видання, українські війська, які зараз знаходяться за 80 кілометрів від Мелітополя, зупиняться за кілька кілометрів від міста.

 Через акий прогноз американської розвідки, про який повідомили кільком конгресменам, деякі республіканці виступили проти того, щоб додатково виділити на допомогу Україні понад 20 мільярдів доларів, як просить президент США Джо Байден.

  При цьому джерело Washington Post підкреслило, що в будь-якому разі український контрнаступ вже значно послабив російські війська.

  Дивно, що в США і в країнах ЗажхідноїЄврпи ще й досі не зрозуміли, що Україна – це лише крок до їх знищення. Програш України або будь-які поступки Кремлю будуть представлені всьому світу, як перемога росії у віфні не з Україною, а з НАТО і США.


Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Війна може швидко закінчитись, якщо Україна допоможе утилізувати ракети DPICM для HIMARS, – Ден Райс