Розпочався черговий раунд переговорів у «мінському форматі»

 У вівторок, 10 листопада 2020 року, роботу розпочали дві підгрупи Тристоронньої контактної групи, зокрема політична почала обговорення українського “Плану дій” щодо Донбасу. Про це йдеться у повідомленні офіційного Telegram-каналу української делегації у ТКГ.

 

“О 9:00 ранку, в режимі відеоконференції розпочалося засідання політичної та гуманітарної підгруп Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі”, — йдеться в повідомленні.

 

Під час засідань планують розглянуті наступні питання:

  • забезпечення пересування громадян України через КПВВ;
  • обмін взаємно утримуваними особами,
  • опрацювання заходів у сфері пошуку осіб, зниклих безвісти.
  •  

“Політична підгрупа обговорює “План дій“, запропонований главою делегації Леонідом Кравчуком”, — додали в українській делегації.

 

Також, було відмічено, що сьогодні о 08:00  українська сторона відкрила для роботи КПВВ “Гнутове”, “Мар’їнка, “Майорське” (Донецька область) “Станиця Луганська”, “Щастя”, “Золоте”.

—”Російська сторона” блокує роботу та повертає громадян на контрольований Україною бік “лінії розмежування”, – сказано у повідомленні.

 

 “Переговори тривають, з’явилися позитивні сигнали, які підтримують представники ОБСЄ”, – зауважили в українській делегації.

 

 На завтра, 11 листопада 2020 року, заплановане загальне засідання ТКГ на рівні глав делегацій, зазначили у делегації.

 

Нагадуємо: