Російський вертоліт Мі-8 приземлився на українському аеродромі

  Представник ГУР підтвердив інформацію, що російський бойовий гелікоптер Мі-8 перелетів на одну з авіабаз ЗС України деякий час тому.

  “Російський екіпаж Мі-8 здався в полон, приземлившись на одному з аеродромів в Україні”, – заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

  Разом із пілотом на борту були двоє членів екіпажу, які не знали, куди насправді летить гелікоптер. У результаті спецоперації двоє членів екіпажу були ліквідовані.

  Пілот залишився в Україні, його сімʼю завчасно вивезли в Україну. Зараз пілот із сімʼєю перебувають в Україні.

  Екіпаж перевозив з однієї російської авібази на іншу деталі до винищувачів Су-27 та Су-30СМ. Гелікоптер повністю цілий, і поповнить склад ЗСУ після детального вивчення його обладнання.

  За гелікоптер російським пілотам, якщо вони переганяють його до України, платять $500000, також оформляють для пілотів та їхніх родин документи інших країн.

  Спецоперація ГУР тривала більше 6 місяців. За інформацію з російських джерел Мі-8 приземлився на аеродромі у Полтаві, а за інформацією ГУР України – на аеродромі в Харківській області. 

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 546 доба