Російські окупанти планують вивезти музейні експонати з Севастополя, – ЗМІ

  Останній час на тимчасово окупованому Кримському півострові майже щодня, за версією місцевих колабораціоністів, відбувається “загоряння трави та детонація переспілого винограду”. У зв’язку з “дуже тривожною” ситуацією рашистська окупаційна влада під приводом «евакуації населення» планує вивезти на територію РФії культурні цінності з музеїв Севастополя. Про це пише Радіо Свобода, посилаючи на свою джерела.

  Зазначається, що завдання евакуювати цінності окупаційна адміністрація півострова нібито поставила місцевим надзвичайникам. На сайті так званого «МНС» виклали нагадування для рятувальників про те, що одне з їхніх завдань – «евакуація не лише населення, а й культурних цінностей».

  «Третє, найважливіше завдання цивільної оборони – евакуація населення, матеріальних і культурних цінностей в безпечні райони», – йдеться на сайті так званого «МНС».

  За даними кримських надзвичайників, завдання полягає у «плануванні, підготовці та проведенні евакуації, підготовці безпечних районів для розміщення населення, а також створенні та організації діяльності евакуаційних органів».

НАГАДУЄМО:

Енергоносії в обмін на свободу, демократію і недоторканість кордонів, – голова МЗС Угорщини отримав гарантії від росії