Російського військового, майора ФСБ Володимира Борисова, який брав участь в операції з окупації Криму, було вбито під час “оперативно-бойового заходу на Північному Кавказі”

“Стало відомо, що під час проведення оперативно-бойового заходу на Північному Кавказі, було ліквідовано співробітника 2-го відділу Управління “В” Центру спеціальних операцій ФСБ майора Володимира Борисова”, – повідомляє “ІС” з посиланням на Твіттер користувача “Хочу Додому”.

«13 квітня підірвали УАЗ зі співробітниками МВС Інгушетії. Був вбитий майор Борисов Володимир Михайлович ЦСП ФСБ Росії “Вымпел”. Приймав участь в операціях в Україні, нагороджений медаллю “,За повернення Криму”.» pic.twitter.com/dT9wU2kvUc

— Позивний Колим (@Kolym0224) April 16, 2020

Повідомляється, що під час служби в спецпідрозділі ФСБ РФ “Вимпел” Борисов у 2014 році брав участь в операції з захоплення українського Криму, за що був нагороджений путінською медаллю.

Крім того, Борисов “відзначився” і на Донбасі.

Про це повідомляє сайт Інформаційний спротив.

Телеграм-канал “Donetchanyn” опублікував відеоролик, на якому видно, як на шляху прямування машини офіцера ФСБ детонує вибуховий пристрій.

“Як на Кавказі місцевими партизанами був ліквідований майор Володимир Борисов ЦСП ФСБ Росії “Вимпел”, – підписав ролик автор.