Упродовж 10 листопада 2020 року на «лінії розмежування» зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку окупаційних збройних формувань Російської Федерації та її найманців. Так, неподалік Водяного рашисти обстрілювали позиції Об’єднаних сил зі стрілецької зброї, а ввечері – трохи постріляли з 82 мм міномету. Так, як «неприцільні ворожі постріли не становили загрозу для життя та здоров’я українських захисників, тому вогонь у відповідь вони не відкривали», повідомляє пресслужба ООС.
Сьогодні з ранку, 11 листопада 2020 року, проголошений “повний та всеохоплюючий режим припинення вогню” був порушений російськими окупантами тільки один раз. Біля населеного пункту Кам’янка рашисти обстріляли позиції ЗСУ зі стрілецької зброї та великокаліберного кулемета.
На жаль, бойових втрат і поранень серед військовослужбовців Об’єднаних сил унаслідок ворожих обстрілів уникнути не вдалося. Сьогодні один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав вогнепальне поранення.
Саперами ДСНС розміновано майже 7 гектарів території у прифронтовому районі, знайдено та знищено 69 вибухонебезпечних предметів.