Російські окупанти чотири рази “порушили домовленості”: обійшлося без втрат

 Пресслужба Об’єднаних сил інформує, що 27 жовтня 2020 року, російські окупаційні війська чотири рази “порушили домовленості”, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

 

 Біля населеного пункту Водяне рашисти обстріляли наших захисників із автоматичного станкового гранатомету, а неподалік н.п. Піски – з ручного протитанкового гранатомету.

 

 Ще два факти порушення режиму припинення вогню зафіксовано на ділянці поблизу н.п.Шуми, де у вечірній час окупанти вели вогонь із підствольного гранатомета.

 

 Пресслужба Об’єднаних сил розцінює ворожі обстріли як “провокації”, на які було вирішено зброю у відповідь не застосовувати.

 

 Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил за минулу добу не було.

 

 Сьогодні з ранку, 28 жовтня 2020 року, вздовж всієї “лінії розмежування” порушення дотримання “досягнутих мирних домовленостей” поки не зафіксовано.

 

 Наші воїни продовжують дотримуватися “домовленостей”, досягнутих у межах Тристоронньої контактної групи в липні цього року.

 

Якою буде осінь в Україні - Вересень очікується сухим і теплим, в жовтні  задощить, а зиму зустрінемо з морозами і снігом | СЬОГОДНІ