Росіяни підтвердили факти масового знищення тульських ЗРПК «Панцир» в Лівії і Сирії

Випадки масового знищення зенітних РПК «Панцир-С», розміщених в Лівії і Сирії, підтвердили в Міністерстві оборони Росії. Точне число знищених ЗРПК «Панцир-С» не називається. Проте, до цього часу Туреччини заявляли про 30-40 одиницях озброєння.

Про це поінформувало видання «Звєзда».

Росіяни зазначили, що турецькі безпілотники пролітали в «сліпих зонах» російських станцій виявлення цілей. Завуальовано визнається, що ЗРПК «Панцир» не здатен виявляти безпілотники. Водночас про інші невідповідності ЗРПК «Панцир» заявленим і розрекламованим можливостям мова не йшла.

Знищення майже чотирьох десятків одиниць надсучасної і дуже дорогої російської техніки пояснюють тим, що турецькі військові змогли з’ясувати «вразливі місця» в обороні комплексу. Крім того визнається, що  безпілотники атакували «Панцири» з різних відстаней. А це розширює «вразливу зону» майже на весь сектор контролю  ЗРПК «Панцир».

 

Нагадаємо, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС розповідала про події в Лівії та участь у них ЗРПК «Панцир» російського виробництва.

ПІВНІЧНА АФРИКА: «ЛІВІЙСЬКИЙ ФРОНТ» (ВІДЕО)