Росія замовила близько 1000 БПЛА Shahid 129 в Ірані (ДОПОВНЕНО)

Відомий близькосхідний аналітик Елайджа Маг’є (іранського походження – !!!) з посиланням на “власні інформаційні  джерела” повідомив, що Росія вже уклала угоду з Іраном про постачання 1000 розвідувально-ударних БПЛА Shahid 129. 

 

  “Росія підписала контракт з Іраном на купівлю 1000 безпілотників після того, як Іран поставив кілька безпілотників та тренажер, на якому тренувалися російські офіцери. Перші дрони вже застосовувалися в Україні”, – пише Магьє.

 

  Нагадаємо, іранські безпілотники Shahed здатні більше доби перебувати у повітрі і виступати як у ролі ударних платформ, так і в ролі коригувальників для артилерії та ракетних систем.

 

  За словами добре поінформованих джерел в Ірані, “закупівля дронів такою наддержавою, як Росія, є важливим показником, що підтверджує якість і розвиток іранської промисловості, яка досягла успіху у виробництві найсучасніших БПЛА”.

 

ДОПОВНЕНО:  Про інформацію щодо іранських дронів, яка зараз розповсюджується.

 

  “Дослівно: «росія замовила в Ірану близько 1000 ударно-розвідувальних безпілотників, перші дрони вже застосували в Україні». Яке джерело? — іранський журналіст. ІРАНСЬКИЙ! Тут можна вже закінчувати, пише Телеграм-канал “Збройні Сили України. Війна з окупантами”.“…Якщо вони вже були застосовані проти нас (ЗСУ-ред.), тоді чому немає доказів? Де звіти, які так люблять робити кацапи, де уламки?” …Згадаємо: 20 тисяч сирійських найманців вже їхали  (воювати  проти ЗСУ – ред.) — де вони? 100 тисяч «воїнів» з КНДР — де вони? [Зараз] 1000 дронів від Ірану? Питання відкрите”.

 

Не треба сіяти паніку і довіряти такій інформації від ІРАНСЬКИХ журналістів!, – закликає Телеграм-канал “Збройні Сили України. Війна з окупантами”.

 

Заставка НАГАДУЄМО