Росія з розмахом відсвяткувала День ВМФ РФ (ФОТО)

  За доброю традицією “радянських часів” в останню неділю липня на Росії “з розмахом” святкують День ВМФ. Цього року, які і завжди, “головні святкування пройшли в “Пітері”.

 

  Путін виліз із бункера, трохи поплавав на катері та знову почала погрожувати Світу російськими військовими цяцьками – гіперзвуковими комплексами “Циркон”, яким, звичайно ж, немає аналогів. 

 

  Під Петербургом День ВМФ РФ відзначили запливом на надувних членах та резинових жінках. Плавальний інвентар учасники заходу брали на спеціально відведеному “бабо-складі”. 

 

  Надзвичайно креативно привітало росіян із Днем Військово-морського флоту башкирське регіональне видання “Бакалінські зорі”. Привітання проілюстрували фотографією крейсера “Москва”, який ЗСУ у квітні 2022 року успішно перекваліфікували на гвардійский крейсерський стаціонарний підводний човен. 

 

В Тюмені привітали з Днем ВМФ привітали красивим плакатом із американським авіаносцем “Джордж Буш”.

 

Американський авіаносець “Джордж Буш”

  В окупованому рашистами Херсоні відбувся цілий військовий парад. З десяток одягнених у морську форму чоловіків пройшлися під прапором радянського ВМФ до пам’ятника для покладання квітів.

 

Окупований рашистами Херсон 31.07.2022 р.

  На Кримському півострові традиційне святкування “дня моряків” не задалося.

 

  В повній відповідності “із заново наміченим планом”, сьогодні вранці якесь НЛО, яке одразу обізвали “українським безпілотником”, атакувало клумбу біля входу в самий секретний штаб ЧФ РФ і зірвало “всі заплановані та ретельно підготовлені святкові заходи” в Севастополі та по всьому Чорноморському флоту. 

 

Як повідомив гауляйтер міста, поранено 5 співробітників Штабу ЧФ. Всі святкові заходи до Дня ВМФ РФ скасовані.

    Україна відреагувала миттєво: «Атака» у Севастополі – це відверта провокація. “Насправді, ворог не ризикнув проводити день чф рф, а щоб вкотре не зганьбитися перед усім світом, побоюючись Збройних Сил України, придумав привід скасувати заходи з нагоди так званого свята”, – йдеться у заяві українських військових.


  На даний момент є три версії “події”, і всі вони для російських окупантів одна гірша за іншу:

1. Якщо дотримуватися версії, що безпілотник прилетів з України, то доведеться визнати ППО на півострові знаходяться тільки “для картинки”.


2. Якщо безпілотник прилетів із Криму, то означає, що за 8 років після анексії півострова російські карателі так і не змогли побороти українських патріотів-партизан в Севастополі і на півострові.


3. ОСНОВНА ВЕРСІЯ. Якщо це провокація самих росіян задля скасування Дня Військово-морського флоту, флагман якого успішно трансформувався у гвардійсьький підводний човен, то тут будь-які коментарі зайві. На підтримку саме цієї версії є допис рашистів за 5 червня 2022 року. Там було анонсовано не тільки злочин в Оленівці, а й атака НЛО в Севастополі.

 

   Але парад одного корабля вулицями окупованого Севастополя все ж таки відбувся. Не варто дивуватися – який флот, такі і кораблі на “параді”.

 

  Разом з “Парадом кораблів у Севастопольській бухті” відмінили і зустріч моряків у Будинку офіцерів та скасували прийом у командувача ЧФ РФ. Причини відмови від звичних для РФії помпезностей не повідомили.


  Такі дії окупантів лише підкреслюють, що насправді їм просто нема чого святкувати. ЧФ РФ втратив три великих кораблі та більше десятка катерів, заступник командувача ЧФ – загинув, а екіпаж затонулого крейсера «Москва» і досі вважається “зниклим безвісти” в пучинах Чорного моря.


  На Росії звикли вихвалятися «великим» і «непореможним» флотом, але насправді його нема! І хоч би скільки роспропагандисти не волали про успіхи Чорноморського флоту РФ у війні проти України, з реальністю там немає нічого спільного.


  За останні п’ять місяців рашисти довели: єдине, з чим майстерно справляються російські військово-морські сили, – це «швартування» плавзасобів на дні Чорного моря.