росія все ще існує, але її населення вимирає

  Видання The Economist опублікувало аналіз демографічної ситуації на росії  на тлі війни в Україні та пов’язаних із нею колосальних втрат. Так, у 2021 році на росії, за оцінками, проживало 145 мільйонів осіб. Від 1,9 до 2,8 мільйонів Росії втратила на тлі пандемії та війни в Україні (з урахуванням іммігрантів). Якщо збережуться нинішні тенденції, населення може скоротитися до 120 мільйонів за 50 років, йдеться у звіті.

  Найбільш стрімко мруть російські чоловіки. Середня тривалість їхнього життя на тлі пандемії та поширення алкоголізму за останні роки вже впала до 62 років. Ще два роки тому на 100 російських чоловіків припадала 121 жінка, далі – гірше.

  “Військові втрати лягають важким тягарем на хворе населення, що скорочується. Росія може увійти в згубну петлю демографічного спаду. … Демографічна згубна петля не зменшила прагнення Путіна до завоювань. Але це робить Росію маленькою, менш освіченою і бідною країною, з якої біжать де чоловіки помирають у віці 60 років”, – констатує The Economist.

НАГАДУЄМО:

 

Китайський міністр прирівняв Україну до Тайваню