Росія від Ірану сподівається отримати 100 балістичних ракет

  Росія може надати Ірану літаки, гелікоптери та засоби ППО в обмін на балістичні ракети. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

 

“Іран став військовим покровителем Росії. Росія хоче від них 100 балістичних ракет. Якщо вона їх отримає – буде далі бомбардувати інфраструктуру. В обмін на це Росія пообіцяла літаки, гелікоптери і ППО. Завдання всього світу – тиснути на Іран, щоб Росія не отримувала ці товари. Особливо балістичні ракети, про які зараз йдеться”, – сказав Ігнат.

Він додав, що у Росії достатньо авіаційної техніки, зокрема літаків та гелікоптерів. Це тисячі одиниць, сотні з яких розташовані на 40 аеропортах поблизу України.

“ЗСУ вже знищено чималу кількість: 280 літаків і 264 ворожих гелікоптерів. Йдеться про Су-30, Су-34, Су-35 і гелікоптери Ка-52. Це суттєво вдарило по їхньому бойовому потенціалу рашистів. Але у Росії на зберіганні ще є і МіГ-29 та Су-27 та інші типи авіатехніки. Йдеться про тисячі, які вони можуть зняти зі зберігання, відремонтувати на своїх авіаремонтних заводах та поділитися цією технікою з Іраном”, – розповів Юрій Ігнат.

 

Заставка НАГАДУЄМО