Росія перекинула до українського кордону бомбардувальники Су-34 – Новини ветеранів зі всієї України

Росія перекинула до українського кордону бомбардувальники Су-34

Поділитися:

Понад півтори десятки бомбардувальників Су-34 будуть дислоковані на реконструйованому аеродромі “Балтимор” біля Воронежу за 170 кілометрів від кордону з Україною. Літаки входять у склад  47-го бомбардувального авіаполку (в/ч 45117) 105-ї змішаної авіаційної дивізії 6-ї Червонопрапорної армії ВПС ЗС РФ.

 

Про це повідомляють російські ЗМІ. 

 

На реконструйованому аеродромі була відремонтована злітно-посадкова смуга, встановлене новітнє обладнання зв’язку та метеорологічних вимірювань. Летовищу присвоєно найвищий клас, що означає, що злітно-посадкову смугу зможуть використовувати будь-які типи літаків. 

 

У наступному році росіяни хочуть добудувати ангари для бойових літаків. Це дозволить проводити їх обслуговування у будь-яку пору року.

 

Нагадуємо: 

http:///rozsliduvachi-bellingcat-prokomentuvaly-slova-zelenskoho-pro-spetsoperatsiiu-shchodo-pvk-vahner/