Рашисти на окупованих територіях планують вбивати українців

  Російська “Комсомолка” закликала на окупованих територіях вбивати українських вчителів, які не люблять Росію. В ефірі абсолютно серйозно обговорюють організацію показових розстрілів українських учителів або створення для них концтаборів на зразок ГУЛАГу на окупованих територіях.

 

  Вся провина українських вчителів зводиться до 2-х пунктів:  відмовляються з 1 вересня викладати в школах під примусом рашистів та не люблять Росію.

 

  Якщо ще хтось залишився, хто думає, що це просто “слова схиблених російських пропагандистів”, то згадайте історію України  XX століття,  яку вони закликають повторити і відтворити, знищити всіх українців, особливо вчителів та інтелігенцію, бо вбачають саме в них головних ворогів.

 

  Україні потрібно ще більше зброї, щоб захиститись від цих людожерів 21 століття, які прагнуть влаштувати новий геноцид на українських землях.

 

  Це сьогодні. А вчора російські пропагандисти з “РІА Новості” опублікували супервідео з примусовим виселенням з власного будинку мешканця Запорізької області, який “не підтримує спецоперацію” – тобто окупацію рашистами частини України.