Рашисти дали підказку як можна знищити Кримський міст

  Схоже, що рашисти почала готувати ґрунт для виправдання своєї нової провокації – знищення у майбутньому корабля з українським зерном під виглядом усунення загрози Кримському мосту.


  Телеграм-канали рашистів зараз почали “розганяти” сценарій можливого удару по Кримському мосту з боку моря. План нібито передбачає використання торговельного судна з українським екіпажом, яке використовується як носій ударного озброєння – пускової установки протикорабельних або крилатих ракет, можливо, контейнерного типу.


  За планом російських пропагандистів український корабель розвантажує зерно в рамках “Зернової угоди”, а потім “в одному з європейських портів” здійснює завантаження контейнерів з крилатими ракетами або пускової установки для них. Далі судно повертається до Чорного моря з умовним вантажем на Трабзон чи Батумі, не піддаючись рашистській перевірці по “Зерновій угоді”.


  Потім, підгадавши період поганої погоди та діючи виключно в нічний час, судно робить гак у бік Кримського мосту та здійснює пуски ракет за вказівками літаків-розвідників НАТО.

 

 

Як зручніше знищити Кримський міст?

    В цілому, план непоганий. Але можна ще більше спростити завдання – навантажити корабель контейнерами з вибухівкою “під саму зав’язь” і загнавши його під ферми моста банально підірвати. Але тоді зникає всяка інтрига – про “літаки-розвідники НАТО” та “американські крилаті ракети контейнерного типу”.

 

  Є ще один варіант, про який забули російські пропагандисти.  Кримський міст ніхто руйнувати не збирається, бо він потрібен для просування ЗСУ на Кубань. Його потрібно захопити так, щоб самі рашисти його не підірвали…


Аслан Дзітоєв, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС