Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк розкритикував міжнародні інституції (ВІДЕО)

  Михайло Подоляк досить жорстко розкритикував міжнародні інституції: ООН, МАГАТЕ, Червоний Хрест. Під час інтерв’ю Youtube-каналу “Влада vs Влащенко” радник голови Офісу Президента України назвав їх фіктивними та такими, що засмічують свідомість людей. Він переконаний, що жодних суттєвих рішень від ООН в контексті війни Україна не отримає.

  “Ми не доб’ємося від них, перше – чітких позицій, друге – чітких оцінок, третє – бажання вести юридичну боротьбу з російською федерацією, і четверте – відмови від власної безглуздості”, – наголосив Подоляк.

  Крім того, радник голови Офісу Президента переконаний, що ООН вже не виконує своїх первинних функцій, а перетворилась на “контору із заробляння грошей”.

  “Насправді, ООН цілком відсутня організація. Це, я б так сказав, піар-контора чи лобістська контора із заробляння грошей на гарну старість людям, які займають ті чи інші керівні посади”, – зазначив він.

  Також Подоляк запевнив, що ООН, як і інші міжнародні інституції завжди будуть викликати негативні емоції, а сам факт їх існування інколи ускладнює і затягує процеси.

  “Емоції, які викликає ООН, завжди будуть негативними, як і будь-яка інша міжнародна інституція – МАГАТЕ якийсь, Червоний Хрест міжнародний, Amnesty International – все це фіктивні організації, які засмічують нашу свідомість абсолютно сміттєвими оцінками. Якби їх не було, ми б, напевно, багато питань вирішували краще і швидше”, – наголосив він.

  Схоже, що останнею краплею терпіння радника голови Офісу Президента стала заява міжнародної комісія ООН з розслідування порушень в Україні про те, що вони поки не дійшла висновку, що в Україні рашисти здійснюють геноцид, через «недостатність доказів».

  І це не випадкова поодинока “короткозорість”. Так, влітку 2022 року, міжнародний правозахисний рух Amnesty International оприлюднив звіт, в якому зазначалось, що ЗСУ, начебто, наражають на небезпеку цивільних. Мова йшла про те, що розташування українських військових в житлових районах привертало туди вогонь з боку росії.

  Звіт викликав обурення через прирівнювання відповідальності між потерпілою стороною та нападником. В організації сталася хвиля відставок. В тому числі звільнилася голова українського офісу Amnesty International Оксана Покальчук. Трохи пізніше Amnesty International визнали свій звіт помилковим, але ж розголос вже пішов…

НАГАДУЄМО:

Маску влетить за відключення Starlink