пвк “вагнер” можуть захопити сховище російської ядерної зброї, – лідери країн G7 стурбовані

  Підрозділи пвк “вагнер” просунулися до міста Борисоглібська, розташованого у Воронезькій Народній Республіці, де розташоване сховище російської ядерної зброї. Воно відоме під кодом “375 об’єкт С” і  належить 12-му управлінню міністерства оборони рфії. Про це повідомляє військовий рух Атеш.

  Захист ядерного сховища наявними силами є неможливим з огляду на їх малочисельність. Для ефективної оборони знадобиться значна кількість танків, артилерії і високонавчених моторизованих піхотних підрозділів – як мінімум, бригада. Єдиним способом отримати підкріплення є перекидання оперативних резервів з українського фронту.

   Терористи пвк “вагнера”заявили, що вже взяли під свій контроль військові об’єкти в місті Воронеж, яке розташоване приблизно за 500 км на південь від Москви. Власник пвк “вагнер” євгєній прігожин заявив, що під контролем його бойових півнів також перебувають військові об’єкти Ростова-на-Дону, зокрема аеродром.

Газпром створює власну приватну армію

  Голова дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель здійснив  телефонну розмову з міністрами закордонних справ країн G7 з метою обговорення ситуації на росії. Напередодні запланованого засідання Ради ЄС з питань закордонних справ, головний дипломат ЄС активно координує роботу всередині Союзу та запроваджує механізми реагування на кризові ситуації. Глибоку стурбованість лідери G7 ще не висловили.

  У цей час, федеральна служба безпеки росії не має конкретного плану з придушення заколоту терористів-найманців. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 486 доба – огляд подій на фронті