Путін швидше живий, ніж мертвий, але, можливо, що і навпаки… (ВІДЕО)

  Український журналіст Дмитро Гордон сумнівається в правдивості повідомлень про нібито хворобу Володимира Путіна. За його словами, російський президент “нормально виглядає, добре ходить, говорить, голова варить”.


  “Він розмовляв з Макроном, каже “Ну все, мені вже треба йти грати у хокей”. Людина у хокей грає. Ви спробуйте у хокей пограти, надіти амуніцію, навіть на лід вийти! Та ні. Я думаю, що там все нормально”, – говорить журналіст. Гордон також не виключив, що чутки про нібито хворобу Путіна поширюються ФСБ для “дестабілізації очікувань”.


  Дійсно, останнім часом все більше розмов про те, що президент РФії Володимир Путін дуже послаблений кількома смертельними хворобами, які обмежують його працездатність. Двійники Путіна на прізвисько “Банкетний”, “Удмурт” і “Говорун” часто з’являються на публіці, в той час як “оригіналу”, можливо, вже і немає серед живих.

 

  “А чи живий Путін?”, – запитує начальник ГУР МО ЗСУ генерал-майор Кирило Буданов.

 

  Якщо ви використаєте фото та відео навіть з доступних джерел, то побачите, що Путін одночасно з’являється у двох місцях майже одночасно і це зовсім різні люди.


  Придивившись уважно до обличчя тих, кого називають “Путін”, можна помітити зміни у формі мочки вуха, зміну форми підборіддя, брів і, найголовніше – форму вуха, яке у кожної людини, як і відбитки пальців, є індивідуальним і неповторним. Крім того, “двійники-дублери” по іншому рухаються, у них інша міміка і, навіть зріст.


  Росією сьогодні править “колективний Путін”, вважає начальник ГУР МО ЗСУ генерал-майор Кирило Буданов. Але на Росії 07 жовтня 2022 року збираються відзначати 70-річчя Путіна. Після цього, скоріше за все, до російських обивателів планують донести інформацію в стилі: “Я устал. Я ухожу”.