Путін передрікає розвал російської федерації

  Російський бункерний пацюк владімір путін під час спілкування із рашистськими ЗМІ передрікає розвал російської федерації. Після цього так званий “русскій народ” не зможе зберегтися як єдине ціле, а розпадеться на окремі регіональні ідентичності – “московитів” і “уральців”.

  Куди подінуться чуваші, татари, башкири, та інші півтори сотні народів, які зараз складають отой самий “русскій народ”, путін не пояснив. Але він, як завжди, перевів стрілки у бік “кровожерливого Заходу”, який, на думку путіна, оті регіональні ідентичності, які сформуються в уламках росії, згодом прийме до сім’ї цивілізованих народів.

  “Якщо ми підемо цим шляхом, я думаю, що долі дуже багатьох народів росії й перш за все, звісно, “руссково народа” можуть кардинально змінитися”, — сказав Путін. – У них одна мета — розкасувати колишній Радянський Союз і його основну частину — російську федерацію… Якщо це станеться, то “вони” візьмуть нас у родину цивілізованих народів, але тільки окремо, кожну частину окремо. Для чого? Для того щоб зневажати ці частини та поставити під свій контроль, – додав бункерний пацюк.

  Заявляючи про те, що “русскіх” будуть у Європі зневажати, путін якось забув згадати той факт, що у складі російської федерації повністю відсутня така федеративна одиниця, як Російська Республіка. Сьогодні росіяни, які мешкають в рфії, найчисленніша етнічна група, яка в цій країні не має власної республіки.

  Можливо, після розвалу путінської рфії, росіянам все ж таки пощастить створити свою власну Російську Республіку.

  НАГАДУЄМО:

http://nova.net.ua/kytajskyj-myrnyj-plan-vysoko-otsinyly-v-

moskvi/