Путін готується вийти на пенсію і перебратись до Латинської Америки

   Колишній спічрайтер путіна повідомив, що в кремлі існує секретний план евакуації до Латинської Америки у разі поразки росії у війні проти України. Цей проект має назву “Ноїв ковчег”. “Ковчегом”, як стверджує Галлямов, колишній спічрайтер путіна, займається глава “Роснєфті” Ігор Сєчін.


  За його словами, проект готують ще з весни. Спочатку місцем для перебування після втечі путіна розглядався Китай. Але так як китайці дуже не поважають тих, хто програв, вирішили місцем евакуації обрати одну з країн Латинської Америки: Аргентину або Венесуелу. 


  Одне російське видання, з посиланням на “джерела, близькі до адміністрації путіна”, також повідомляє, що до евакуації готується не лише найголовніший рашист, а й топ-чиновники високого рангу. Вони купують нерухомість у Венесуелі.

 

  Держслужбовці з АП, уряду – чиновники рангом нижче, – оформлюють документи для перебування в Парагваї, Еквадорі та Аргентині.


  Те, що путін збирається “на пенсію”, аж ніяк не означає, що “колективний путін” відмовиться від продовження агресії проти України у випадку “зникнення найголовнішого рашиста”. На цьому тижні путін заявив, що війна в Україні буде тривалою. А говорячи про так звану “СВО”, він сказав: “Звичайно, це тривалий процес може бути, але поява нових територій – значний результат для росії”.

 

  А заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков озвучив тезу: “Москва готова повернутися до діалогу із західними країнами щодо гарантій безпеки, якщо на Заході виявлять до цього інтерес. Сама росія просити про діалог не буде”. 

  З усього цього можна зробити кілька висновків.

 

  По-переше: на росії триває процес “передачі влади”, який має завершитися в березні 2023 року.  І подібні “інформаційні вкиди” мають запевнити “західних партнерів”, що на росії “все під контролем”. 

 

  По-друге: “зникнення путіна” – можливо буде інсценована його смерть, а, можливо, його і дійсно “приберуть”, – аж ніяк не означає для України закінчення війни. У першій половині 2023 року, можливо, буде створена “видимість потепління”. Але це тільки на період, доки “нова влада” не розсядеться по кріслам.

 

  Можливо, що російські війська можуть бути виведені з Херсонської та Запорізької областей і кремль почне переконувати в тому, що “ще трохи і здійснить акт доброї волі” з Кримського півострова і Донбасу. Але це буде лише оперативна пауза, яка може тривати кілька років, або й пару десятків років. 

 

  По-третє: навіть, якщо рфія змушена буде повністю вивести свої війська з України і змушена буде до виплати репарацій, ідея захопити Україну в майбутньому, ідея знищити країни демократичного Заходу нікуди не зникнуть.  Хоч у керма влади на росії буде “колективний путні”,  хоч  так звана “демократична опозиція”, варто пам’ятати, що тест на демократію на росії – це запитання: “А чий Крим?” Навіть з самих-самих російських найдемократичніших демократів після цього обов’язково попре рашизм. 

 

Юріс Шалтіс. спеціально для “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО