Прикордонники затримали контрабандистів

Ввечері, 1 травня, прикордонники Львівського загону отримали оперативне повідомлення про рух літального апарату типу «Дрон», який прямував у бік державного кордону.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

Наряди від відділу «Амбуків» виїхали для перевірки інформації.

Згодом біля одного з н.п. Іваничівського району прикордонники зустріли автомобіль «Шкода». На вимогу про зупинку автомобіля, водій відреагував спробою здійснення наїзду на прикордонника і вдався до втечі.

За кілька хвилин охоронці кордону знову зустріли даний автомобіль у лісовому масиві. Під час наступної спроби зупинки авто водій знову не виконав вимогу прикордонників про зупинку та вдруге здійснив спробу наїзду на прикордонників.

Враховуючи загрозу життю співробітникам Держприкордонслужби та з метою зупинки легковика наряд здійснив попереджувальні постріли та постріли в напрямку коліс транспортного засобу. Лише з пробитими колесами автомобіль вдалося зупинити.

До місця події було викликано наряд поліції та карету швидкої допомоги, бо водій отримав осколкове поранення. До приїзду швидкої, прикордонники надали правопорушнику першу медичну допомогу.

Під час опитування пасажира авта з’ясувалося, що ще до приїзду військовослужбовців, дві особи, які теж знаходилися в цій автівці, вийшли з неї в лісовому масиві.

За результатами пошукових заходів прикордонники виявили громадянина України з документами та встановили, що раніше цю особу вже затримували польські колеги за переміщення тютюнових виробів. Також на місті події було виявлено літальний апарат та два пакунки з товарами медичного призначення, а саме – захисні маски.

 

За цим фактом до поліції направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст.342 ККУ «Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».