Прикордонники не впустили в Україну росіянина з медаллю за анексію Криму

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» не впустили в Україну громадянина Росії, який має відзнаку за анексію Криму. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Росіянин прилетів 9 березня рейсом із Мінська в аеропорт «Жуляни». Під час заходів прикордонного контролю громадянин Російської Федерації 1965 року народження заявив, що прибув з приватною метою, а також має провести переговори щодо видобування граніту. Крім того, він повідомив, що є гендиректором одного з ливарно-механічних заводів в РФ.

Проте у ході додаткової перевірки прикордонники встановили, що чоловік є членом політичної партії «Единая Россия», представником громадської ради при МУ МВС РФ в місті Ногінськ, має відзнаки від президента Росії і Держдуми РФ, Московської обласної думи, МЗС та силових структур, зокрема медаль «За возвращение Крыма».

В результаті прикордонники відмовили іноземцю у пропуску через кордон та заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки в інтересах забезпечення національної безпеки України.

За даними УП, йдеться про Карена Арутюняна, який очолює ТОВ «Ливарно-механічний завод» у Ногінську Московської області і який свого часу брав участь у місцевих виборах.

 

За матеріалами Zaxid.net