При обміні військовополоненими рашисти здійснюють градацію своїх бійців за сортом – ГУР

  При обміні військовополоненими найменший інтерес путлерівці виявляють до примусово мобілізованих з окупованих українських територій. Найбільшу цінність мають ті, хто володіє інформацією або якимись навичками. Про це в ефірі телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

 

  «Якщо ми говоримо про антирейтинг, то рашистський режим – він фашистський по своїй суті, тому що він проводить градацію. Зрозуміло, що офіцерів підвищений попит, а також люди, що володіють певними знаннями та навиками.

  Чим простіша людина у рашистів, тим менший до неї інтерес, особливо якщо ще ця людина і з тимчасово окупованої території України. І в цьому вся сутність путлерівського режиму: на словах вони декларують єдність, а реально здійснюють градацію своїх бійців за сортом”, – повідомив Юсов.

 

  Варто нагадати, що на території Луганської області рашистські окупанти планують масову мобілізацію всіх чоловіків, незалежно від віку та медичного стану. Вагнерівцям потрібно свіже “гарматне м’ясо”, щоб завалити ним окопи наших захисників і по тілам загиблих мобіків увійти ще в пару-трійку населених пунктів.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова