Проти України воює 370 тисяч російських військових, – Міноборони

  У Міноборони повідомили, що окупаційні сили рашистів в Україні налічують близько 315 формувань. На війну кремль послав 48 бригад та 122 полків загальною чисельністю майже 370 тисяч російських військових та 5900 одиниць важкого озброєння. Про це повідомив прес-центр при Міноборони України Military Media Center. Також зазначається, що для цього російські війська підсилили своє сухопутне угруповання на один полк.

  Стратегічні довгострокові плани Кремля за наявною інформацією залишаються незмінними – якщо не вдалося знищити Укаїну, то хоча б силовим шляхом схилити її керівництво до “переговорного процесу”.

  Щоб було чим торгуватися на переговорах окупанти найближчим часом зосередять свої зусилля на веденні наступальних дій з метою витіснення Сил оборони з важливих центрів Донецької області, вважають в Міноборони.

  Російські війська скеровують зусилля для виходу на адміністративний кордон Донецької області, а також утримання під контролем тимчасово окупованих територій. Першочерговою метою ворога залишається встановлення повного контролю над Бахмутом, а також захоплення Авдіївки та Мар’їнки.

  “Виходячи з останньої інформації, росія не відмовляється від планів знищення України як самостійної держави”, – йдеться у повідомленні.

  “За останніми даними, до бойових дій проти України Росія кинула до 48 бригад та 122 полків, окупаційні сили налічують близько 315 формувань. Загалом проти українських військ ворог використовує близько 369 000 осіб особового складу та близько 5 900 одиниць важкого озброєння”, – додали у медіацентрі.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 427 доба