«Продавили»: у тристоронній контактній групі братимуть участь представники окупованого Донбасу

Засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) пройшло у форматі відеоконференції за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Представники ОРДЛО України братимуть участь у роботі засідання ТКГ на постійній основі – про це заявили у прес-службі Офісу Президента.

При цьому окремі райони Донеччини представляли журналісти Денис Казанський і Сергій Гармаш, окремі райони Луганщини – голова Міжнародної громадської організації, юрист Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

«Українська сторона заявила про можливість проведення місцевих виборів на території окремих районів Донецької та Луганської областей України у встановлений законодавством термін після всеосяжної деескалації, виведення іноземних військових підрозділів та техніки, роззброєння незаконних збройних формувань і відновлення контролю з боку уряду України над державним кордоном у зоні конфлікту» – розказали у Офісі Президента.

Поки що за пропозицією спеціального представника чинного Голови ОБСЄ Хайді Грауу проведенні засідань ТКГ оголошено перерву з технічних причин до понеділка, 15 червня.