Президент запропонував прибрати міністерства з Києва

  Президент Володимир Зеленський пропонує міністерства та інші центральні органи влади перемістилися з Києва в регіони. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

 

 

За його словами, мова йде про переміщення центральних органів виконавчої влади з Києва до обласних центрів або центри територіальних громад протягом найближчих двох років.

 

  У Секретаріаті Кабінету міністрів впевнені в тому, що це допоможе економічному розвитку регіонів і відзначили переваги такої деконцентрації:

  • – рівний розвиток регіонів;
  • – підняття благоустрою в регіонах;
  • – наближення процесу формування і реалізації політики до людей – зменшення навантаження на Київ;
  • – створення нових робочих місць в регіонах, поліпшення можливості для працевлаштування, підвищення внутрішньої трудової міграції;
  • – стимулювання економічного розвитку регіонів;
  • – прискорення процесів реінжинірингу, цифровий трансформації і зменшення ролі чиновників в житті людини.

 

  30 січня 2019 року кандидат на пост президента України Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі пообіцяв, що центральні органи влади не будуть сконцентровані в Києві. Перед другим туром президентських виборів Зеленський заявляв про ідею перенести Адміністрацію президента з вулиці Банкової. Але вже в серпні 2019 года Офіс Президента «скорегував передвиборчі обіцянки». Чи втілять у життя «деміністерізацію» Києва покаже час.

 

Нагадуємо: