Президент Володимир Зеленський з послами західних країн побував на передовій

Президент Володимир Зеленський разом з послами західних країн – партнерів України побував на передових позиціях у зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі, повідомляє пресслужба ОПУ.

 

Разом з Володимиром Зеленським передову відвідали Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, Посол Німеччини Анка Фельдгузен, Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Посол Канади Лариса Ґаладза, Посол Швеції Тобіас Тиберг.

 

“Дуже важливо, щоб посли дружніх і партнерських країн бачили на власні очі, що відбувається на Донбасі та які наслідки спричинила війна. Західні дипломати повинні отримати з перших вуст правдиву інформацію про те, як Україна виконує взяті на себе зобов’язання зі встановлення режиму припинення вогню, якого не дотримується протилежна сторона”, – наголосив Глава держави.

 

Володимир Зеленський визнав, що в останні тижні кількість обстрілів на Донбасі збільшилася, що пов’язано зі спробами тиснути на українську сторону в переговорах Тристоронньої контактної групи.

 

Президент України та дипломати ознайомилися з поточною ситуацією в зоні проведення ООС, умовами служби та проживання військових. Також В.Зеленський заявив про необхідність ротації вищого офіцерського складу.

 

Також глава держави також нагадав, що згідно з домовленостями, 27 липня 202 року був оголошений «режим тиші».

«Я вважаю, що це одна з найголовніших домовленостей, яка відбулася не на словах, тому що про режим припинення вогню говорять уже сім років. А 27 липня він дійсно був введений у дію», – сказав Зеленський.

 

Нагадуємо: