Допомога Україні згуртувала країни ЄС

  Президент України Володимир Зеленський сьогодні 21 червня виступив в режимі онлайн на відкритті Конференції з відновлення України, що відбувається у Лондоні. Він заявив, що Україна насправді належить до простору безпеки НАТО і захищає свободу Альянсу. Країна також поділяє ціннісний простір Євросоюзу. Він зазначив, що Україні вже вдалося зробити Європейський Союз таким єдиним, яким він ще ніколи не був.

  За словами президента України, йдеться про справді ціннісне єднання, виражене у багатьох політичних, економічних, санкційних та гуманітарних рішеннях. Зеленський зазначив, що Україна активувала всю силу солідарності, заради якої замислювався Євросоюз.

  “До речі, Україна активує і моральну силу НАТО. Що бачить світ зараз? Чи визнає він моральне лідерство НАТО у захисті миру? Це можливе лише з Україною в Альянсі. Так само як Україна вже належить до ціннісного простору ЄС, ми ставимося і до простору безпеки НАТО де-факто”, – сказав президент України.

  Зеленський продовжив, що так само як Україна вже є частиною спільного ринку ЄС і прагне повноправного членства, ми вже захищаємо спільний простір свободи в Альянсі і очікуємо лише на достатню сміливість лідерів НАТО, щоб визнати цю реальність політично.

  Президент Зеленський заявляв, що країні потрібні чіткі гарантії безпеки від Заходу, які зафіксують на папері. При цьому вони не повинні замінювати вступ до НАТО, а діяти до приєднання країни до Альянсу.

НАГАДУЄМО:

За екоцид має бути жорстка відповідальність для російських терористів