Президент України призначив керівника Центру протидії дезінформації

  Вчора, 02 квітня 2021 року, Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 137/2021, яким призначив Поліну Лисенко керівником Центру протидії дезінформації. Інформацію розміщена на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

 

  Про Поліну Лисенко відомо, що у 2015 році вона закінчила магістратуру у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (магістр права) і до 2019 року навчалася в цьому виші в аспірантурі. Кандидат юридичних наук. У 2013 – 2015 роках працювала на посаді молодшого юриста у приватній юридичній компанії. З квітня 2015 до вересня 2019-го була помічником першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України. До березня 2020 року обіймала посаду начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу Генерального прокурора. Також працювала керівником проекту з розбудови судової гілки влади та міжнародної співпраці Офісу простих рішень та результатів. Має подяку від директора Федерального бюро розслідувань США за спільну успішну операцію Офісу Генерального прокурора та ФБР. З вересня 2020 року і до березня 2021 року – директорка Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю АТ «Укрзалізниця».

 

  Нагадаємо, що Центр протидії дезінформації створений рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року, яке було введене в дію указом Глави держави від 19 березня 2021 року № 106/2021. Анонсуючи початок роботи Центру, Володимир Зеленський зазначав, що у майбутньому він має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та пропаганді в усьому світі.

 

  В свою чергу керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час презентації Центру протидії дезінформації на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура, медіа, туризм» зауважував, що проблема протидії інформаційній війні та дезінформації вимагає скоординованих зусиль усіх державних органів, парламенту та громадянського суспільства, а також підтримки на міжнародному рівні. У питанні протидії дезінформації Україна тісно співпрацюватиме із західними партнерами, зокрема країнами НАТО, які вже мають певний досвід, повідомив Андрій Єрмак.

 

  Щойно призначений керівник Центру протидії дезінформації Поліна Лисенко наголосила, що цей орган створено з метою протидії загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, боротьби з пропагандою, деструктивними дезінформаційними впливами та кампаніями, недопущення маніпулювання громадською думкою.

 

Нагадуємо: