Представники Мінветеранів розпочали онлайн-навчання адміністраторів ЦНАПів

  Представники Мінветеранів навчатимуть адміністраторів ЦНАПів, як ефективніше та якісніше надавати адмінпослуги у сфері соціального захисту для ветеранів війни та членів їх сімей. У вебінарах візьмуть участь близько 2 000 адміністраторів, а навчання триватимє близько двох тижнів і охопить всі області України. Про це інформує Мінветеранів.

  У червні 2023 року Уряд розширив перелік адміністративних послуг для ветеранів та їхніх родин, обов’язкових для надання через ЦНАПи. Зазначені зміни передбачені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.06.2023 № 504-р «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523».

  Програмою онлайн-навчання передбачено рекомендації щодо надання адміністративних послуг ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України за принципом «єдиного вікна», надання роз’яснень щодо порядку надання адмінпослуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, відповідно до затверджених типових інформаційних та технологічних карток, а також практичні аспекти психології спілкування з ветеранами війни під час надання адмінпослуг.

Програма адаптації для ветеранів війни, – УВФ та Укренерго підписали меморандум про співпрацю

  Як зазначила Генеральна директорка Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінветеранів Світлана Березіна, вебінари направлені на підвищення компетентності адміністраторів ЦНАПів саме при наданні адмінпослуг ветеранам війни та членам їх сімей, що у подальшому слугуватимуть створенню якісного сервісу для наших Захисників та Захисниць України.

  Директор Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько додав, що реалізація ветеранської політики у системі ЦНАП дасть змогу забезпечити надання якісних послуг ветеранам війни і членам їх сімей, що стане дієвим інструментом повернення українських Захисників і Захисниць та їхніх родин до мирного життя.

  Також під час вебінарів, модератором на яких виступає експерт Мінветеранів Ірина Шамраєва, учасникам надаються вичерпні відповіді на проблемні питання, які виникають під час практичної реалізації надання адмінпослуг для ветеранів війни та членів їх сімей.

НАГАДУЄМО:

Потребу у житлі ветеранам закриємо цього року, – Олександр Порхун (відео)