Правоохоронці викрили псевдоволонтерів

  Правоохоронці передали ЗСУ та Нацгвардії вилучену у псевдоволонтерів амуніцію і медикаменти на 2 мільйони гривень. Про це інформує Офіс Генерального прокурора. Заданими слідства, товари були ввезені в Україну по підроблених документах як гуманітарна допомога, але військовим амуніцію не передали, а намагались реалізувати за гроші.

  «За результатами проведених слідчих дій під час обшуків приміщень у Київській області вилучено партію товару. Наразі двом особам повідомлено про підозру», – зазначається в повідомленні.

  Досудове розслідування за фактами ухилення від сплати податків та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора детективами БЕБ України, оперативний супровід – СБУ (ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209 КК України).

  Раніше на Волині викрили злочинну “схему” розпродажу військової амуніції. Бронежилети, бронеплити та військове взуття отримували як гуманітарну допомогу, після чого ними просто торгували. Загальна сума вилученого військового спорядження та амуніції становить понад 28 млн гривень.

НАГАДУЄМО:

Рашисти готують державний переворот у Молдові