Правоохоронці оперативно відреагували на заяву закарпатської сепаратистки

  “Я в рот *бала Україну вашу. Крім українського паспорта, ваша Україна мені нічого не дала”, – саме так розпочала свій пост у соцмережі особа жіночої статі, яка поки що є власницею того самого українського паспорта.

  Після того, як блогерка видала потік нецензурної лайки і звинувачень у бік України, вона заявила, що Закарпаття потрібно “відокремити від України”. “Складаємо, нах*й, петицію *бану і відокремлюємо Закарпаття від України. А закарпатських хлопців з фронту повертаємо додому. Тоді я хочу бачити, хто на цій війні себе роз*буватиме”, – заявила блогерка.

  Як вона сама визнала, озвучити свої потаємні думки вголос її змусило запитання користувачів соцмережі, чому ж вона не спілкується рідною українською мовою.

  Щось подібне до війни доводилось чути на Донбасі. Тому, в цій ситуації, цікавою була не стільки заява самої сепаратистки, скільки те, як швидко на це відео відреагують правоохоронні органи. І сталося диво – 5 квітня 2023 року СБУ Закарпатської області повідомило пані про підозру.

  В СБУ розгледіли, що блогерка намагалася порушити стабільність у Закарпатському регіоні, поширюючи у мережі сепаратистські заклики. Також вона ображала українців, які виступали проти такої антиукраїнської діяльності сепаратистки.

  На підозрювану відкрито кримінальне провадження у межах статті 110 Кримінального кодексу України про “Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України” й проводять все необхідне, аби зрадниця була покарана за свої дії.

  Якщо злочин буде доведено, жінці загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

  Після отримання підозри від СБУ блогерка-сепаратистка вирішила за краще “швидко поїхати” до Чехії і вже звідти продовжити ображати Україну та українців. 

Рузана Зубік, НОВА: новини втеранів.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 408 доба