Прапорщик змусив солдата з’їсти тротилову шашку (ФОТО)

На Житомирщині засудили прапорщика, який змушував солдатів їсти тротилові шашки, бо це традиція. Про це редакція “368.media” дізналася з вироку Житомирського районного суду за ч.3 ст.425 КК.

 

У березні 2020 року обвинувачений, який перебував на посаді техніка інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення на території військового містечка в околицях села Перлявка Житомирської області, вирішив провести інструктаж особового складу і заявив їм, що вони мають з’їсти тротилову шашку. За його словами.

 

Читайте також:

 

Десантники відпрацювали десантування без парашуту (ФОТО)

 

 

Після цього він вручив призовникам тротилові шашки, зобов’язавши виконати «традицію». Діючи під його вказівкою, військовослужбовець відкусив шматок тротилової шашки і проковтнув його, що спричинило за собою гостре отруєння тринітротолуолом. Свою вину прапорщик визнав повністю.

 

Суд, взявши до уваги те, що обвинувачений брав участь у військових діях, а також ряд інших пом’якшуючих обставин, зобов’язав його виплатити штраф 8,5 тис. гривень, а також оплатити стаціонарне лікування призовника в Головному військового-клінічному госпіталі Києва вартістю майже 26 тисяч гривень.

 

Нагадаємо: