Повідомлено про підозру у державній зраді колишній викладачці столичного університету

  Печерською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру колишній викладачці столичного університету у державній зраді та створенні на замовлення російських спецслужб мережі агентів для отримання даних про розташування підрозділів ЗСУ та Територіальної Оборони.


  Також повідомлено про підозру двом її спільникам. Про це повідомляє пресцентр Офісу генпрокурора. Прізвища слідчі не називають, але, схоже, що така “викладачка” у нас одна.


  За даними слідства, з лютого 2022 року підозрювана, перебуваючи на території країни-агресора та, діючи на замовлення кураторів з РФ, створила та адмініструвала у месенджері “Тelegram” кілька груп. У соцмережі жінка вербувала громадян України для отримання від них інформації про розташування та переміщення військовослужбовців ЗСУ та ТерО м. Києві та Київській області.

 

Заставка НАГАДУЄМО

    “За попередніми даними, вона завербувала більше 10 осіб, які, починаючи з 24 лютого 2022 року, здійснювали обходи визначених ділянок у м. Києві та Київській області та фотографували місця дислокації і пересування українських військовослужбовців, після чого ці відомості передавались кураторам з силових структур РФ”, – йдеться у повідомленні.


  “Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди”, – так 100 років тому прокоментував Симон Петлюра подібні дії деяких осіб “з українськими прізвищами”.

 

Заставка НАГАДУЄМО