Повідомлення про злочин

Начальнику Управління СБУ в Харківській області Найдичу М.В.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН

Шановний Миколо Васильовичу!

Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО», заснована воїнами-захисниками України, які зі зброєю в руках стали на захист Батьківщини, виконувати обов’язок громадянина передбачений ст. 65 Конституції України відстоювати незалежність та територіальну цілісність України в неоголошеній війні з російським агресором на Сході. Серед засновників нашої організації є бійці Національної Гвардії, ЗСУ, ДПСУ, МВС, СБУ й звичайно воїни добровольчих батальйонів. Головною метою діяльності ГО «Спілка ветеранів АТО», яка на сьогоднішній день налічує понад 9 тисяч осіб, є сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів АТО/ООС членів сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпечені захисту своїх політичних, економічних та соціальних прав створення для них належних умов для повноцінної реабілітації, працевлаштування та повернення до нормального життя, наданню оздоровчої, медичної, психологічної та моральної допомоги.

Ми з глибоким обуренням сприйняли заклик колишнього голови адміністрації Януковича, Андрія Портнова про боротьбу з ветеранами.

06 02 2020 року після виступу ветерана АТО Остальцева Леоніда в ефірі «5 каналу» в інформаційній мережі з’явився заклик Портнова до боротьби проти ветеранів та патріотів країни. Дана особа закликає своїх прибічників, вбрати собі ветеранів та вести з ними «виховні» міри, оскільки «Враги сами не рассосутся».

На наше глибоке переконання, висловлювання Портнова розміщене у інформаційній мережі Телеграм є нічим іншим, як відкрий, публічний заклик до насильницьких дій відносно тих хто захистив та захищає територіальну цілісність, конституційний лад та державний суверенітет України, що фактично є підтвердженням скоєння цією особою злочинів проти основ національної безпеки.

Таким чином, в діях Портнова А. вбачаються ознаки злочину передбаченого ч.2 ст. 109, ч. 1 ст, 110, ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України.

Враховуючи вище викладене, просимо Вас вжити заходів для притягнення Портнова Андрія Володимировича до кримінальної відповідальності передбаченої ч.2 ст. 109, ч. 1 ст, 110, ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України.

Просимо повідомити номер відкритого кримінального провадження та поінформувати про вжиті заходи у встановлений законом строк.

 

Почесний голова ХОГО «Спілка ветеранів АТО» П.Б.Федоров.