Потрібно подбати про людей з обмеженими можливостями: прості та ефективні варіанти

 В Україні 3 мільйони громадян мають інвалідність. Майже 2,5 мільйона з них – це молоді люди працездатного віку, половина з них знаходяться в інвалідних візках. Статистика насправді жахлива. Потрібно думати про комфорт і здатності бути самостійними для цієї категорії людей.

 

 Для фізично здорових людей – ходьба не є великим дивом. Інваліди колясочники часто без сторонньої допомоги не можуть покинути будинок, відправитися на прогулянку, за покупками і навіть просто перейти дорогу. Як показує практика, в розвинених країнах якісні і надійні пандуси є всюди і забезпечують інвалідам допуск до пляжу, паркам, ТЦ, лікарням, ресторанам. Перила та поручні для пересування маломобільних людей здатні якісно змінити ситуацію. Тому їх дуже важливо включати до генеральних планів приміщень ще на етапі проектування.

 

 Інваліди по сей день залишаються однією з найбільш незахищених категорій населення. У більшості випадків ні вулиця, ні громадські місця в Україні не готові до присутності таких людей. Необхідно кардинально змінювати погляд на ситуацію, що склалася і облаштовувати громадські місця, під’їзди, переходи, лікарні.

 

 Український виробник інвестпром займається виготовленням металоконструкцій зі сталі AISI 304 (харчова нержавіюча сталь). Також компанія виробляє конструкції з дерева, скла, алюмінію.

 

 Пандуси і поручні – це найважливіші помічники для інвалідів в щоденному пересуванні, прийнятті душа і навіть при поході в туалет. Їх установка дає можливість включити людей на інвалідних колясках в соціальне життя. Така практика сприяє успішній реабілітації. У інвалідне крісло потрапляють з різних причин: нещасний випадок, хвороба, аварія. У наш час ніхто не застрахований від такої біди.

 

 Інвестпром співпрацює з садами, школами, вузами, магазинами, дитячими будинками і тд. Велика соціальна орієнтованість і вузька спрямованість організації допомагає щодня поліпшити життя інвалідів, просувати європейські цінності і толерантність у суспільстві.

 

 Всі вироби інвестпром сертифіковані, мають висновок санепідстанції. Якість, безпека і практичність – три кити, на яких грунтується виробництво поручнів і пандусів. Сьогодні це єдиний сертифікований завод в Україні, який професійно здійснює свою діяльність. І найголовніше – вартість таких виробів повинна бути доступною для всіх.

 

 У каталозі компанії ви зможете знайти перила, поручні, пандуси для дому та квартири, вулиці і супермаркету, вбиралень кімнат і тд. Всі вироби розраховані на людей різної комплектації. Вони стійкі до регулярних фізичних навантажень і впливу вологи і сонця.

 

Переваги компанії інвестпром:

  • Наявність всіх можливих сертифікатів, що підтверджують якість товарів.
  • Демократичні і доступні ціни.
  • Великий каталог товарів.
  • Співпраця з великими юридичними об’єктами і будь-якими організаціями.
  • Більше 7 років досвіду роботи в даному напрямку.

 

В Україні це єдина компанія, яка першою серйозно взялася за створення поручнів і пандусів, переймаючи досвід розвинених країн. Такі ефективні і корисні рішення позитивно позначаються на інклюзії інвалідів.

 

Максим Ганич, спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”