Посольство Швейцарії в Україні підтримає Мінветеранів в реалізації політики щодо реабілітації та соціалізації ветеранів війни

Посольство Швейцарії в Україні підтримає Мінветеранів в реалізації Держполітики щодо реабілітації та соціалізації ветеранів війни. Про це йшла мова під час зустрічі Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом, – повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Домовилися налагодити співпрацю щодо організації медико-психологічної реабілітації, підтримки ветеранів-переселенців та допомозі міністерству в процесі діджіталізації сервісів з надання послуг для ветеранів.

Також, в рамках співпраці, Швейцарською конфедерацією в Україні, буде розглянута можливість надання підтримки існуючим міжнародним програмам і проектам, які реалізовує міністерство.

Надзвичайний і Повноважний Посол підтримав позицію Мінветеранів щодо формування державної політики спрямованої на створення умов, в яких, ветерани, які повернулися з війни відчували себе повноцінними, самодостатніми, соціалізованими громадянами держави.

Сергія Бессараба також додав, що усі бюрократичні інструменти, які сьогодні неефективні в процесі надання соціальних послуг ветеранам мають бути замінені на сучасні мультимедійні сервіси. Ветерани мають отримували послуги від держави не виходячи із дому.

Клод Вільд, поділився досвідом  Швейцарії щодо державної політики   заохоченню роботодавців у працевлаштуванні ветеранів та ветеранів з інвалідністю.