Посла України в Республіці Білорусь викликали в Київ для консультацій – Nova

Посла України в Республіці Білорусь викликали в Київ для консультацій

  МЗС України ухвалило рішення викликати посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима для консультацій. Останньою краплею стала зустріч 18 квітня 2023 року самопроголошеного президента Олександра Лукашенка з Денисом Пушиліним в Мінську.

  МЗС України звернулося із Заявою до “білоруської сторони”, у який засуджує проведення зустрічі Олександра Лукашенка з представником російської окупаційної адміністрації Денисом Пушиліним і розглядає її як спробу спробу легітимізації цього злочинця.

  “Вважаємо зустріч з представником російської окупаційної адміністрації, який переховується від українського слідства за скоєння тяжких злочинів та знаходиться під українськими і міжнародними санкціями, черговим і кричущим недружнім актом з боку Республіки Білорусь, спрямованим на підтримку держави-агресора РФ. Мінськ має утримуватися від подібних деструктивних кроків і припинити підтримку агресивної війни Росії проти України”, – йдеться у заяві МЗС України.

НАГАДУЄМО:

http:///kytaj-vidreahuvav-na-zaiavu-g7-i-zrobyv-zauvazhennia-iaponii/

Поділитися: