Польща готується до війни, бо Росія може знову атакувати Київ наступного року - Новини ветеранів зі всієї України

Польща готується до війни, бо Росія може знову атакувати Київ наступного року

  Росія може знову атакувати Київ у 2023 році – вважає Головнокомандувач Збройних Сил України, член Ради національної безпеки і оборони України генерал Валерій Залужний. Він заявив, що зберігається загроза повторної атаки російських окупантів на нашу столицю в 2023 році.


  Про це стало відомо із статті, написаної у співавторстві із першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони і розвідки, генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.


  Українські генерали застерігають, що є всі підстави вважати, що повномасштабна війна Росії проти України продовжиться і наступного року теж. Вони не виключають можливості повернення росіян “до задуму” знову захопити столицю України.


  “Польщі потрібно готуватися до війни з Росією протягом найближчих 3-10 років”, — заявив заступник глави Міноборони країни Марцін Очепа. — “Існує серйозний ризик війни з Росією, з якою ми зіткнемося у найближчі 3–10 років. Ми маємо використати цей час для максимального переозброєння польської армії”.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///bizhentsi-z-ukrainy-iaki-ne-skhozhi-na-bizhentsiv/